قوانین

قوانین و مقررات وبسایت آتیس پی

معانی و مفاهیم استفاده شده در قوانین وبسایت آتیس پی

کاربر: هر فرد حقیقی یا حقوقی که برای استفاده از خدمات به وبسایت آتیس پی مراجعه می کند.

وبسایت:‌ منظور از وبسایت فروشگاه اینترنتی ارزهای دیجیتال آتیس پی به آدرس Atispay.com می باشد. تمامی فعالیت های وبسایت آتیس پی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

تایید و احراز هویت کاربر:‌ هر کاربر قبل از انجام خرید و فروش و فعالیت در وبسایت ابتدا باید احراز هویت شود. وبسایت این حق را دارد تا برای احراز هویت کاربر در هر زمانی مدارک زیر را دریافت کند.

  • عکس از کارت ملی بصورت سلفی از کاربر
  • عکس از کارت بانکی که کاربر قصد خرید با آن را دارد بصورت سلفی از کاربر
  • عکس از پاسپورت یا گواهینامه یا شناسنامه
  • تایید شماره موبایل به نام کاربر و شماره ثابت از طریق دریافت کد های تایید اتوماتیک
  • عکس از قبوض برق - گاز- تلفن به نام کاربر

قوانین خرید و فروش

کاربران برای خرید و فروش تنها باید از حساب های ارزی و ریالی خود در سایت استفاده کنند. در صورت استفاده از حساب های اجاره ای و یا حساب های سایر افراد برای خرید و فروش وبسایت آتیس پی این حق را دارد تا حساب شخص خاطی و موجودی و سفارشات فعال وی را مسدود کند. 

هر شخص تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری در وبسایت مطابق با مدارک هویتی خود می باشد.

در صورتی که برای وبسایت آتیس پی اثبات شود که کاربر با فعالیت و استفاده از خدمات وبسایت  قصد پول شویی ، فریب ، کلاهبرداری ، انتقال پول های دزدی و ...  را با ارائه مدارک هویتی جعلی داشته است وبسایت آتیس پی این حق را دارد تا حساب کاربری فرد خاطی را مسدود و کاربر را به پلیس و مراجع قضایی معرفی نماید .

در مرحله خرید و فروش و ثبت سفارش هرگونه اطلاعات اشتباه که منجر به واریز مبلغ به حساب دیگری شود بر عهده کاربر می باشد

هر کاربر تنها مجاز است تا برای خود خرید و فروش انجام دهد. در صورتی که وبسایت متوجه شود کاربر برای شخص دیگری با استفاده از حساب های خود در حال خرید و فروش است و یا حساب خود را به فرد یا افراد دیگری اجاره داده است این حق را دارد تا حساب فرد خاطی را به همراه موجودی حساب آن مسدود کند.

در صورتی که فرد مبلغ سفارش را کامل پرداخت نکند و یا پس از ثبت سفارش به دلیل وارد کردن اطلاعات اشتباه امکان ارتباط با کاربر نباشد وبسایت این حق را دارد تا سفارش را فسخ کند.

وظیفه حفاظت از اطلاعات و امنیت حساب های بانکی و الکترونیکی و ارزی کاربر بر عهده شخص کاربر می باشد و وبسایت آتیس پی در این زمینه هیچ گونه مسیولیتی ندارد.

همچنین کاربر موظف به حفظ امنیت و اطلاعات ورود به اکانت خود در وبسایت است. در صورت سو استفاده توسط سایر اشخاص با اکانت کاربرتمامی مسولیت های حقوقی و قضایی آن بر عهده کاربر می باشد.

با ورود به وب سایت و خرید و فروش و ثبت سفارش کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافقت دارد.

وب سایت آتیس پی حق تغییر و یا اصلاح قوانین و مقررات را در هر زمانی دارد. البته این تغییرات از طریق اطلاعیه ها و یا ایمیل به اطلاع کاربران می رسد.